Kontaktai

Pagrindiniai kontaktai

ŠILUTĖS ŽEMĖS ŪKIO MOKYKLA

Adresas: Mokyklos g. 3, Pagrynių k., Šilutės r., LT-99159

Telefonas, faksas: 8 441 53360

El. paštas: sekretore@szum.lt

Įstaigos kodas: 190965375

Teisinė forma: Valstybės biudžetinė įstaiga

Įregistravimo data: 1995 m. balandžio 25 d.

Registro tvarkytojas: Valstybės įmonė Registrų centras

Pažymėjimą išdavė: VĮ Registrų centro Klaipėdos filialas 2005 m. kovo 10 d.

AB DNB Bankas, biudžetinė sąskaita: LT674010043500020009

AB DNB Bankas, pajamų įmokų sąskaita: LT264010043500010077

Žemės ūkio mokyklos
direktorius

Algimantas Abromaitis

El. paštas: direktorius@szum.lt

Telefonas: 8 441 53360

Gimnazijos skyriaus vedėja

Laima Žemgulienė

El. paštas: L.Zemguliene@szum.lt

Telefonas: 8 441 53890

Direktoriaus pavaduotojas ugdymui

Arvydas Būdvytis

El. paštas: A.Budvytis@szum.lt

Telefonas: 8 441 53890

Žemaičių Naumiesčio skyrius

ŠILUTĖS ŽEMĖS ŪKIO MOKYKLA

Adresas: Ramybės g. 4, Žemaičių Naumiestis, Šilutės r., LT-99204

Telefonas, faksas: 8 441 59618

El. paštas: rastine@znpm.lm.lt

Skyriaus vedėja

Vilma Grigonienė

El. paštas: V.Grigoniene@szum.lt

Telefonas: 8 441 59618

Socialinė pedagogė

Laura Valauskienė

El. paštas: Laura.Valauskiene@szum.lt

Bibliotekos vedėja

Danutė Marozienė

El. paštas: D.Maroziene@szum.lt

Praktinio mokymo ir suaugusiųjų tęstinio mokymo vadovas

Benediktas Klumbys

El. paštas: B.Klumbys@szum.lt

Telefonas: 8 441 53890

Mokymo dalies sekretorė

Ineta Pauparienė

El. paštas: rastine@szum.lt

Telefonas: 8 441 53890

Vyr. buhalterė

Nijolė Ragelskienė

El. paštas: N.Ragelskiene@szum.lt

Telefonas: 8 441 51057

Mokinių bendrabutis (Pagryniai)

Telefonas: 8 441 51059

Mokinių bendrabutis (Žemaičių Naumiestis)

Telefonas: 8 441 77732

Žuvininkystės praktinio mokymo centras

ŠILUTĖS ŽEMĖS ŪKIO MOKYKLA

Adresas: Ramybės g. 4, Žemaičių Naumiestis, Šilutės r., LT-99204

Telefonas, faksas: 8 601 20506

El. paštas: silute@forest.lt