Egzaminų centrai

2018 METŲ VALSTYBINIŲ EGZAMINŲ CENTRAI

Data Egzaminas Centras
2018-04-04,05 Anglų kalba (kalbėjimo dalis) Šilutės pirmoji gimnazija
2018-05-05 Anglų kalba (klausymo, skaitymo, rašymo dalys) Šilutės pirmoji gimnazija
2018-04-05,06 Rusų kalba (kalbėjimo dalis) Klaipėdos „Žaliakalnio“ gimnazija
2018-04-21 Rusų kalba (klausymo, skaitymo, rašymo dalys) Klaipėdos „Žaliakalnio“ gimnazija
2018-05-19 Fizika Šilutės pirmoji gimnazija
2018-05-26 Biologija Šilutės pirmoji gimnazija
2018-06-02 Lietuvių kalba ir literatūra Šilutės Vydūno gimnazija
2018-06-09 Matematika Šilutės Vydūno gimnazija
2018-06-18 Istorija Šilutės pirmoji gimnazija
2018-06-20 Geografija Šilutės pirmoji gimnazija

Lietuvių kalbos įskaita

2018 m. balandžio 16 d.                             

Eil.

Nr.

Mokinio pavardė, vardas Klasė Atsakinėjimo laikas

214 kab.

1. Aleksandravičiui Aivarui 16 AM(A) 9.00 – 9.15
2. Ašmonui Matui 16 AM(A) 9.15 – 9.30
3. Bartkui Juozui 16 AM(A) 9.30 – 9.45
4. Bastakiui Edvinui 16 AM(A) 9.45 – 10.00
5. Budraičiui Klaidui 16 AM(A) 10.00 – 10.15
6. Jankauskui Erikui 16 AM(A) 10.15 – 10.30
7. Krasnovui Simonui 16 AM(A) 10.30 – 10.45
8. Mamkaičiui Dovydui 16 AM(A) 10.45 – 11.00
Pertrauka 11.00 -11.30
9. Miliui Lukui 16 AM(A) 11.30 – 11.45
10. Paulikui Edvinui 16 AM(A) 11.45 – 12.00
11. Praspaliauskui Justui 16 AM(A) 12.00 – 12.15
12. Spalviui Vytautui 16 AM(A) 12.15 – 12.30
13. Stoniui Mantui 16 AM(A) 12.30 – 12.45
14. Šepučiui Ernestui 16 AM(A) 12.45 – 13.00
15. Šiaulytis Simonas 16 AM(A) 13.00 – 13.15
16. Šimkui Jonui 16 AM(A) 13.15 – 13.30
Pertrauka 13.30 – 14.00
17. Tautrimui Mindaugui 16 AM(A) 14.00 – 14.15
18. Kakta Domantas Buvęs mokinys 14.15 – 14.30
19. Norvilas Vaidas Buvęs mokinys 14.30 – 14.45
20. Vilniškis Povilas Buvęs mokinys 14.45 – 15.00

2018 m. balandžio 17 d.

Eil. Nr. Mokinio pavardė, vardas Klasė Atsakinėjimo laikas

214 kab.

1. Anochinaitei Samantai 16 SV 9.00 – 9.15
2. Bajorinaitei Livetai 16 SV 9.15 – 9.30
3. Bartkui Jonui 16 SV 9.30 – 9.45
4. Bendžiui Edgarui 16 SV 9.45 – 10.00
5. Briedytei Salvijai 16 SV 10.00 – 10.15
6. Grikšui Artūrui 16 SV 10.15 – 10.30
7. Lukošiūtei Robertai 16 SV 10.30 – 10.45
8. Skarulskytei Ligitai 16 SV 10.45 – 11.00
Pertrauka 11.00 -11.30
9. Šerniauskaitei Viktorijai 16 SV 11.30 – 11.45
10. Šimkui Gintarui 16 SV 11.45 – 12.00
11. Urbonui Karoliui 16 SV 12.00 – 12.15
12. Bartkui Ramūnui 16 TPVD 12.15 – 12.30
13. Baubliui Mariui 16 TPVD 12.30 – 12.45
14. Degučiui Ramūnui 16 TPVD 12.45 – 13.00
15. Girskiui Andriui 16 TPVD 13.00 – 13.15
16. Jatautui Liudvikui 16 TPVD 13.15 – 13.30
Pertrauka 13.30 – 14.00
17. Jokšui Ignui 16 TPVD 14.00 – 14.15
18. Jociui Nerijui 16 TPVD 14.15 – 14.30
19. Jonušui Kęstučiui 16 TPVD 14.30 – 14.45
20. Lomsargiui Simonui 16 TPVD 14.45 – 15.00

2018 m. balandžio 18 d.

(Eil. Nr. Mokinio pavardė, vardas Klasė Atsakinėjimo laikas

214 kab.

1. Aukškalniui Tomui 16 LE 9.00 – 9.15
2. Dabševičiui Dominykui 16 LE 9.15 – 9.30
3. Kazlauskui Edgarui 16 LE 9.30 – 9.45
4. Lapinskui Žydrūnui 16 LE 9.45 – 10.00
5. Masnikui Aurimui 16 LE 10.00 – 10.15
6. Miliui Augustui 16 LE 10.15 – 10.30
7. Nazarovui Oliandrui 16 LE 10.30 – 10.45
8. Norgilui Ernestui 16 LE 10.45 – 11.00
Pertrauka 11.00 -11.30
9. Paulauskienei Eglei 16 LE 11.30 – 11.45
10. Rosinui Dovydui 16 LE 11.45 – 12.00
11. Šedienei Julijanai 16 LE 12.00 – 12.15
12. Šiauliui Ovidijui 16 LE 12.15 – 12.30
13. Šileikiui Tomui 16 LE 12.30 – 12.45
14. Strukčinskui Pijui 16 LE 12.45 – 13.00
15. Vaitkui Žygimantui 16 LE 13.00 – 13.15
16. Statkui Gintautui 16 TPVD 13.15 – 13.30
Pertrauka 13.30 – 14.00
17. Sudeikiui Dovydui 16 TPVD 14.00 – 14.15
18. Šteiniui Ramūnui 16 TPVD 14.15 – 14.30
19. Vaičiulis Mantas 16 TPVD 14.30 – 14.45
20. Ašmonas Modestas Buvęs mokinys 14.45 – 15.00

 

2018 m. balandžio 19 d.

Eil. Nr. Mokinio pavardė, vardas Klasė Atsakinėjimo laikas

214 kab.

1. Bubliauskui Mantui 16 AM(B) 9.00 – 9.15
2. Dulkiui Ramintui 16 AM(B) 9.15 – 9.30
3. Kerševičiui Edvinui 16 AM(B) 9.30 – 9.45
4. Kiupeliui Tomui 16 AM(B) 9.45 – 10.00
5. Lacko Aurimui 16 AM(B) 10.00 – 10.15
6. Lotužiui Tomui 16 AM(B) 10.15 – 10.30
7. Lučinskui Algimantui 16 AM(B) 10.30 – 10.45
8. Lučinskui Mantui 16 AM(B) 10.45 – 11.00
Pertrauka 11.00 -11.30
9. Minkevičiui Rokui 16 AM(B) 11.30 – 11.45
10. Pužauskui Martynui 16 AM(B) 11.45 – 12.00
11. Raštučiui Vidmantui 16 AM(B) 12.00 – 12.15
12. Rimkui Laurynui 16 AM(B) 12.15 – 12.30
13. Tunaičiui Mantui 16 AM(B) 12.30 – 12.45
14. Zaicevui Juliui 16 AM(B) 12.45 – 13.00
15. Žaltauskui Domantui 16 AM(B) 13.00 – 13.15
16. Žvirbliui Arnoldui 16 AM(B) 13.15 – 13.30
Pertrauka 13.30 – 14.00
17. Liukaitis Laurynas Buvęs mokinys 14.00 – 14.15
18. Krakys Algis Buvęs mokinys 14.15 – 14.30
19. Justina Marčiauskienė Buvęs mokinys 14.30 – 14.45

2018 m. balandžio 20 d.

Eil. Nr. Mokinio pavardė, vardas Klasė Atsakinėjimo laikas

214 kab.

1. Bendžiuvienei Kristinai 16 K 9.00 – 9.15
2. Brazaitytei Karolinai 16 K 9.15 – 9.30
3. Ivonaitei Kornelijai 16 K 9.30 – 9.45
4. Kinčiui Džordanui 16 K 9.45 – 10.00
5. Kondrotaitei Benitai 16 K 10.00 – 10.15
6. Lotužytei Ievai 16 K 10.15 – 10.30
7. Mickevičiūtei Astai 16 K 10.30 – 10.45
8. Norkutei Gabrielei 16 K 10.45 – 11.00
Pertrauka 11.00 -11.30
9. Simaitytei Agnei 16 K 11.30 – 11.45
10. Tautrimaitei Onai 16 K 11.45 – 12.00
11. Žilaitytei Viktorijai 16 K 12.00 – 12.15